Měření radonu

Nabízíme služby měření radonu pro potřeby získání stavebního povolení. Měření radonového indexu s cenou od 2890 Kč.

Stanovení radonového indexu pozemku je podkladem pro získání stavebního povolení.

  • Vaše konečná cena, včetně dopravy: 2890,- Kč +DPH (zahrnuje 3 výtisky protokolu o stanovení radonového indexu pro stavební povolení, vlastní měření na pozemku (15 bodů pro budovu se zastavěnou plochou do 800 m2) dopravu do 150 km – jedna cesta 75 km)
  • Měření pro budovy se zastavěnou plocho vetší než 800 m2, body v síti 10 x 10 m, včetně dopravy: 170,- Kč +DPH/bod (zahrnuje 3 výtisky protokolu o stanovení radonového indexu pro stavební povolení, vlastní měření na pozemku dopravu do 150 km – jedna cesta 75 km)

Informace – měření radonu

Měření radonu pro běžný rodinný dům, zahrnuje 15 měřicích bodů a dopravu do 150 km z obce Dobřichovice (Praha – západ). V případě větších budov a pozemků je cena stanovena individuálně (170 Kč / 1 měř. bod). V případě větší dojezdové vzdálenosti je účtována sazba 7,50 Kč/km za každý kilometr nad 150 km, více v sekci Regiony působnosti.

měření radonu měření radonu mapa Rn indexu ČR

Měření radonu provádíme zejména v těchto regionech:

Středočeský kraj (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník)

Západočeský kraj (Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany)

Severočeský kraj (Chomutov, Louny, Most)

V ceně měření je zahrnuta doprava do 150 km (75 km jedna cesta) z obce Dobřichovice (okr. Praha – západ). V případě větší vzdálenosti je účtována sazba 7,50 Kč/km.